רישום מונע
זוהי ההזדמנות שלך לפתוח דף חדש ולוודא שפעילותך היא על פי כללי הפיקוח על היצוא

על מנת לסייע ליצואנים של מוצרים דו שימושיים ואב"כ לפעול כחוק ולציית למשטר הפיקוח הישראלי וכדי להגביר את המודעות לפיקוח על יצוא זה,
אגף הפיקוח על היצוא הדו-שימושי והאב"כ במשרד הכלכלה והתעשייה מאפשר לתקופה מוגבלת ליצואנים שייצאו בעבר מוצרים מפוקחים ללא רישיון, להירשם עכשיו באגף ולהתחייב לפנות לקבלת רישיונות יצוא עבור יצוא עתידי מבלי שינקטו נגדם הליכים משפטיים עבור יצוא עבר של מוצרים מפוקחים ללא רישיון יצוא.

יצוא דו שימושי הוא יצוא של מוצרים, חומרים, תוכנות וטכנולוגיות שמתוכננים ומיועדים לשימושים אזרחיים ועשויים לשמש גם למטרות צבאיות. מטרת הפיקוח על יצוא זה היא מניעת הפצה של נשק להשמדה המונית (WMD) וזליגת מוצרים רגישים אשר ניתן לעשות בהם שימוש המערער את הביטחון והיציבות האזוריים או העולמיים.

אגף הפיקוח על היצוא הדו שימושי של משרד הכלכלה והתעשייה הינו הרשות המוסמכת לפיקוח על היצוא הדו שימושי, הכימי, הביולוגי והגרעיני.

 

פעלו לקבלת רישיונות יצוא עכשיו – והימנעו מהליך משפטי!

אז מה עליי לעשות? ואיך אפשר לדעת האם המוצר שלי מפוקח?

ראשית, חשוב להבין מהו משטר הפיקוח

שנית, איך אדע האם המוצר שלי מפוקח? – פשוט.
לבדוק האם הוא מופיע באחד הסעיפים של רשימות הפיקוח.

– המוצר מפוקח וייצאתם אותו בעבר ללקוחות אזרחיים? –

עיינו בנוהל של רישום מונע שמפרט תנאים וקריטריונים רלוונטיים לזכאות לרישום. אם אתם עומדים בכל הקריטריונים של הזכאות להירשם – אנא שלחו את הטופס הזה כשהוא מלא כנדרש.

– קיבלתם אישור על הרישום? –

מעתה עליכם לפנות לאגף לקבלת רישיון יצוא באמצעות הטופס המקוון. מומלץ להיעזר בסרטון הדרכה כיצד להגיש בקשה וגם במדריכים ליצואנים שמפרטים את סוגי הרישיונות והמסמכים הדרושים וכוללים מידע נוסף חיוני.

-צריכים סיוע? –

יש לכם שאלה לגבי הליך קבלת הרישיון אנא פנו אלינו לדוא"ל DU@economy.gov.il

אגף הפיקוח על היצוא הדו-שימושי והאב"כ במשרד הכלכלה והתעשייה

ליצירת קשר

 נא למלא את הפרטים הבאים 

ליצירת קשר

 נא למלא את הפרטים הבאים